Lodereindoosje en twee pepermuntdoosjes

Kavel 1641 Lodereindoosje en twee pepermuntdoosjes
Kavel 1641. Lodereindoosje en twee pepermuntdoosjes

Lot van drie zilveren doosjes: een 19e eeuws zilveren lodereindoosje, mr. Reitsma, Heerenveen 1868. Met inscriptie 'S.F. Bruinsma' aan de onderkant. Met daarbij twee 19e eeuwse pepermuntdoosjes, één met onduidelijk meesterteken, jaarletter F (1865) en één met op de deksel gravering van een kerkdorp, ook Reitsma, Heerenveen, jaarletter E (1864)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel