Lot divers porselein, o.a. Swatow vaasje

Kavel 1189 Lot divers porselein, o.a. Swatow vaasje
Kavel 1189. Lot divers porselein, o.a. Swatow vaasje

Lot divers porselein: twee 19e eeuwse Japans imari vazen, 18e eeuwse Japanse pijpvaas, 18e eeuws Japans schoteltje, 19e eeuws Japans bordje, twee Staffordshire bokkenrijders en een 16e/17e eeuws Chinees blauw-wit gedecoreerd swatow potje.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Vazen 22 cm, swatow vaasje 7 cm
Conditie Eén vaas met gerestaureerde chip aan de bovenrand, pijpvaas mist stuk hals, schoteltje met haarlijn, beide bokkenrijders gelijmd, swatow vaasje met chips
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel