Lot diverse zilveren sieraden

Kavel 1571 Lot diverse zilveren sieraden
Kavel 1571. Lot diverse zilveren sieraden

Lot diverse zilveren sieraden: hanger en broche in de vorm van een Zeeuwse knop, hanger gemerkt '925' & 'ZII", broche gemerkt Mr. J.C. Jonker, werkzaam van 1919 tot 1959. Broche, gegraveerd, gemaakt van bijbeslot. Manchetknoop, gemaakt van 18e eeuwse Ruiterknoop. Tweede gehalte zilveren armband, mr. Schhoorl/ Luctor Kunsthandel Amsterdam (1946-1981). En twee 19e eeuwse zilveren oorijzerknoppen, waarvan één omgebouwd tot hanger.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel