Lot met divers Japans porselein

Kavel 1183 Lot met divers Japans porselein
Kavel 1183. Lot met divers Japans porselein

Een lot met diverse Japans Blauw/wit porselein, bestaande uit oa kommen, schotels, vazen en een sake fles in kakimon stijl. 19e en 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Conditie Beschadigingen
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel