Lot met oosters porselein, glazen snuffbottle, kommetjes, cinnebar dekseldoosje en een mineralen kommetje.

Kavel 1105 Lot met oosters porselein, glazen snuffbottle, kommetjes, cinnebar dekseldoosje en een mineralen kommetje.
Kavel 1105. Lot met oosters porselein, glazen snuffbottle, kommetjes, cinnebar dekseldoosje en een mineralen kommetje.

Vier eierschaal porseleinen miniatuurvaasjes met beschilderde landschappen. Een glazen snuffbottle met dop en een decor van dames in de tuin. Drie 19e eeuws porseleinen kommetjes, een mineralen kommetje en een cinnebar / lakwerk op koperen dekseldoosje met gestoken decor.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen vaasjes, 9,5 cm hoog. Kommen 6,5 cm doorsnede. Snufbottle 7 cm hoog en lakwerkdoosje 5cm x 5 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel