Lot met zeven stuks Gouds glans platelen artikelen

Kavel 1219 Lot met zeven stuks Gouds glans platelen artikelen
Kavel 1219. Lot met zeven stuks Gouds glans platelen artikelen

Een lot met zeven stuks Gouds glansplateel. Bestaande uit diverse vaasjes, waaronder twee met oren. Van verschillende plateel fabrieken.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste vaas is 16 cm hoog
Conditie Diverse beschadigingen en restauraties
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel