Lot schepwerk (4x)

Kavel 1582 Lot schepwerk (4x)
Kavel 1582. Lot schepwerk (4x)

Lot van vier stuks tweede gehalte (835/1000) zilveren schepwerk: twee zilveren juslepels, dubbelfilet met getorste steel en ronde bak, mr. PBX = N.G. en H.R. Binkes, Sneek 1897-1904, een zilveren roomlepel met bloem op de steel, mr. WR227 = W.R. Kuijpers, Workum 1855-1884 en een 18e eeuwse vork met rocaille, gekeurd met dolfijntje en onduidelijk meesterteken

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel