Netty Janssens (1961)

Kavel 1283 Netty Janssens (1961)
Kavel 1283. Netty Janssens (1961)

Een keramieken vaas op smalle voet en een flesvaas met dop. Polychroom met decors van paarden en blokken en cirkels. Gemerkt op de onderzijde N. Janssens 1996.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 25 cm en 15 cm hoog
Conditie Gaaf
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel