Netty Janssens (Tilburg, 1961)

Kavel 1259 Netty Janssens (Tilburg, 1961)
Kavel 1259. Netty Janssens (Tilburg, 1961)

Twee keramieken karaffen met stoppen in de vorm van dierenkoppen. Polychroom beschilderd en op drie voetjes. Ontwerp en gesigneerd Netty Janssens.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Karaffen 27 cm hoog.
Conditie Gaaf.
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel