Kavel | 1259. Netty Janssens (Tilburg, 1961) |
Omschrijving | Twee keramieken karaffen met stoppen in de vorm van dierenkoppen. Polychroom beschilderd en op drie voetjes. Ontwerp en gesigneerd Netty Janssens. |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | Karaffen 27 cm hoog. |
Conditie | Gaaf. |
Huidig bod | € 75 |
Verkocht voor | € 75 |
Vorig kavel | Volgend kavel |