Platelen jardiniere

Kavel 1223 Platelen jardiniere
Kavel 1223. Platelen jardiniere

Een 20e eeuwse Gouds platelen jardiniere, gemerkt Zuid-Holland. Decor 'Grubmah', jaarletter X= 1925, schildersinitialen 'JVL'

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 20 cm hoog, doorsnede bovenaan 22 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel