Stoffen meetlint in zilveren houder.

Kavel 1443 Stoffen meetlint in zilveren houder.
Kavel 1443. Stoffen meetlint in zilveren houder.

Een stoffen meetlint in een 2e gehalte, 835/1000 zilveren fraaie, gegraveerde en opengewerkte houder. Gemerkt met het oude zwaartje en een onduidelijk meesterteken. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 2,5 cm hoog
Conditie Tekst meetlint niet meer leesbaar.
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel