Tien theelepels, van Kempen, in lepeldoosje

Kavel 1449 Tien theelepels, van Kempen, in lepeldoosje
Kavel 1449. Tien theelepels, van Kempen, in lepeldoosje

Lot van tien tweede gehalte (835/1000) zilveren theelepeltjes in art deco stijl, gekeurd met zwaardje en meesterteken VK = van Kempen. In een met parelmoer ingelegd lepeldoosje.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 14 x 7 x 5,5 cm
Conditie Lepeldoosje beschadigd (ontbrekend parelmoer, slotplaat, geen sleutel)
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel