Twee 18e eeuwse Chinese borden

Kavel 1159 Twee 18e eeuwse Chinese borden
Kavel 1159. Twee 18e eeuwse Chinese borden

Twee 18e eeuwse blauw-wit beschilderde Chinees porseleinen borden, één met decor van bloemen en één met Three Friends of Winter decor

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 21,5 en 22,5 cm
Conditie Eén bord met haarlijn en chips, andere bord goed
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel