Twee 19e eeuwse zilveren lodereindoosjes.

Kavel 1392 Twee 19e eeuwse zilveren lodereindoosjes.
Kavel 1392. Twee 19e eeuwse zilveren lodereindoosjes.

Twee 2e gehalte (835/1000) zilveren lodereindoosjes, waarvan één in een mandvorm. Beide met onduidelijke meestertekens. Jaarletter voor 1857 en onbekend. Beide 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 4 cm en 4,5 cm.
Conditie Enkele deukjes.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel