Twee Afrikaans houten sculpturen en een masker, Ivoorkust

Kavel 1312 Twee Afrikaans houten sculpturen en een masker, Ivoorkust
Kavel 1312. Twee Afrikaans houten sculpturen en een masker, Ivoorkust

Twee Afrikaans houten, Vrouw figuur en een figuur met dubbele gezichten en een masker, polychroom beschilderd. Sunato en een Bacule Yaure. Afkomstig van Ivoorkust

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 57 cm en 36 cm hoog en 48 cm x 15 cm.
Conditie Diverse kleine beschadigingen
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel