Kavel | 1312. Twee Afrikaans houten sculpturen en een masker, Ivoorkust |
Omschrijving | Twee Afrikaans houten, Vrouw figuur en een figuur met dubbele gezichten en een masker, polychroom beschilderd. Sunato en een Bacule Yaure. Afkomstig van Ivoorkust |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | 57 cm en 36 cm hoog en 48 cm x 15 cm. |
Conditie | Diverse kleine beschadigingen |
Huidig bod | € 10 |
Verkocht voor | € 10 |
Vorig kavel | Volgend kavel |