Twee Benin bronzen altaarhoofden

Kavel 1332 Twee Benin bronzen altaarhoofden
Kavel 1332. Twee Benin bronzen altaarhoofden

Twee Benin bronzen bustes, zgn altaar hoofden. Beide met hoofdtooien. 20e eeuws

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 15 cm en 12 cm hoog.
Conditie Enkele beschadigingen.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel