Twee Chinees famille jaune dekselvazen en famille verte gemberpot

Kavel 1181 Twee Chinees famille jaune dekselvazen en famille verte gemberpot
Kavel 1181. Twee Chinees famille jaune dekselvazen en famille verte gemberpot

Twee Chinees famillie Jaune dekselvazen en een famille verte gemberpot allen met decors van pioenrozen. Dekselvazen gemerkt met artisan blad.19e/ 20e eeuws

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Vazen 30 en gemberpot 16 cm hoog.
Conditie gaaf.
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel