Twee pepermuntdoosjes en lodereindoosje

Kavel 1622 Twee pepermuntdoosjes en lodereindoosje
Kavel 1622. Twee pepermuntdoosjes en lodereindoosje

Lot van drie doosjes: twee antieke vroeg 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren pillendoosjes met geribd decor. Eén met hartje en inscriptie 'P.S.S. 1828', jaarletter Q (1825) en onduidelijk meesterteken, een met inscriptie 'W.H.B. 1836' aan de binnenzijde en jaarletter Z (1834). En een 19e eeuws tweede gehalte zilveren lodereindoosje met schildje met inscriptie en jaarletter (1848), onduidelijk meesterteken

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel