Twee zilveren shotglaasjes

Kavel 1357 Twee zilveren shotglaasjes
Kavel 1357. Twee zilveren shotglaasjes

Twee 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren shotglaasjes. Gemerkt met initialen ‘D.T.P.’ en gedateerd 1937 en 1938. Voorschoten, 1937

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 5 cm hoog
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel