Vier doosjes

Kavel 1652 Vier doosjes
Kavel 1652. Vier doosjes

Lot van vier zilveren doosjes: twee 20e eeuwse eerste gehalte (925/1000) zilveren pillendoosjes, rond en vierkant, beide gemerkt '925'. Een antieke 19e eeuwse verzilverde vesta case met munthouder, gemerkt 'patent 4709'. En een Nederlands tweede gehalte (835/1000) rond zilveren doosje, 1906

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Rond doosje doorsnede 5 cm
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel