Vier roomlepels, 18e en 19e eeuw

Kavel 1561 Vier roomlepels, 18e en 19e eeuw
Kavel 1561. Vier roomlepels, 18e en 19e eeuw

Lot van vier zilveren roomlepels: Eén 19e eeuwse met graveerwerk en bekroning van eikel op de steel, mr. van der Meulen, Joure. Een 19e eeuwse bekroond met zeilschip, gesoldeerd. Een 18e eeuwse met gedreven voorstelling van haan in de bak, ongekeurd en een 18e eeuwse met gedreven voorstelling van vogel in de bak, met onduidelijk meesterteken (FG?). Beide 18e eeuwse lepels met reparaties

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel