Vier stuks 18e eeuws Chinees porselein.

Kavel 1161 Vier stuks 18e eeuws Chinees porselein.
Kavel 1161. Vier stuks 18e eeuws Chinees porselein.

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen met oren, een melkkan naar Europees model en een miniatuurvaas.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen vaasje en melkkan 13 cm hoog.
Conditie Diverse beschadigingen, gelijmd en chips.
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel