Vier stuks Japans 19e eeuws porselein.

Kavel 1173 Vier stuks Japans 19e eeuws porselein.
Kavel 1173. Vier stuks Japans 19e eeuws porselein.

Een Japans porseleinen dekselvaas, oorkan, een boeren imari vaas en een satsuma aardewerken schotel. Allen vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 30, 33 en 23 cm hoog. Schotel 30 cm doorsnede
Conditie Boren imar vaas, hals restauratie.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel