Zes messen met zilveren heft

Kavel 1551 Zes messen met zilveren heft
Kavel 1551. Zes messen met zilveren heft

Lot van zes antieke 19e eeuwse messen met gegraveerd zilveren heft, versierd met meanderpatroon en florale motieven. Gemerkt met dolfijntje en onduidelijk meesterteken (I13?).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 25,5 cm. Bruto 874 gram.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel