Zes zilveren miniaturen, 20e eeuws.

Kavel 1383 Zes zilveren miniaturen, 20e eeuws.
Kavel 1383. Zes zilveren miniaturen, 20e eeuws.

Een lot van zes 2e gehalte, 835/1000 zilveren miniaturen. Bestaande uit een vierdelig ameubelement, man met bok en een zeilboot met schipper. 20e eeus.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogste is 9 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel