Zeven zilveren knopen

Kavel 1539 Zeven zilveren knopen
Kavel 1539. Zeven zilveren knopen

Lot van zeven 18e/19e eeuwse zilveren knopen, o.a. met afbeelding van koe en twee gemerkt Amsterdam

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel