Zilveren bonbonschaaltje

Kavel 1668 Zilveren bonbonschaaltje
Kavel 1668. Zilveren bonbonschaaltje

Een Duits 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren bonbonschaaltje met gehamerd decor, geplaatst op bolpootjes. Gemerkt 'S. Spyer' en '835S'.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede 18 cm. 169 gram.
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel