Zilveren doosje, visserman

Kavel 1698 Zilveren doosje, visserman
Kavel 1698. Zilveren doosje, visserman

Een antiek 19e eeuws rond zilveren doosje met op de deksel gegraveerd decor van visserman met schepnet en vis voor enkele schepen. Aan de binnenzijde meesterteken 'JB'

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 5 cm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel