Kavel | 1698. Zilveren doosje, visserman |
Omschrijving | Een antiek 19e eeuws rond zilveren doosje met op de deksel gegraveerd decor van visserman met schepnet en vis voor enkele schepen. Aan de binnenzijde meesterteken 'JB' |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | Doorsnede 5 cm |
Conditie | Goede staat |
Huidig bod | € 75 |
Verkocht voor | € 75 |
Vorig kavel | Volgend kavel |