Zilveren geboortelepel, 1885

Kavel 1576 Zilveren geboortelepel, 1885
Kavel 1576. Zilveren geboortelepel, 1885

Een antieke laat 19e eeuwse tweede gehalte zilveren geboortelepel met inscriptie ‘Lijsbert Luitzens Jager geboren 18 January 1885’. Onduidelijk meesterteken

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel