Zilveren lodereindoosje en twee pepermuntdoosjes

Kavel 1626 Zilveren lodereindoosje en twee pepermuntdoosjes
Kavel 1626. Zilveren lodereindoosje en twee pepermuntdoosjes

Lot van drie tweede gehalte (835/1000) zilveren doosjes. Een antiek 19e eeuws zilveren lodereindoosje, onduidelijk meesterteken, 1876. Een vroeg 19e eeuws rond pepermuntdoosje, meesterteken 'TVV", 1828. En een 19e eeuws pepermuntdoosje, vermoedelijk Cammans Leeuwarden

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Conditie Deksel doosje Cammans beschadigd
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel