Kavel | 1389. Zilveren miniatuur driemaster |
Omschrijving | Een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) Nederlands zilveren miniatuur, driemaster. Jaarletter U (1979) |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | 12,5 cm hoog |
Huidig bod | € 110 |
Verkocht voor | € 110 |
Vorig kavel | Volgend kavel |