Zilveren miniatuur koets

Kavel 1410 Zilveren miniatuur koets
Kavel 1410. Zilveren miniatuur koets

Een 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren miniatuur van een koets met koetsier en zes paarden

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 12,5 cm
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel