Zilveren miniatuur tafel met stoelen

Kavel 1370 Zilveren miniatuur tafel met stoelen
Kavel 1370. Zilveren miniatuur tafel met stoelen

Een 20e eeuwse tweede gehalte (833/1000) miniatuur tafel met vier stoelen, Nederlands gekeurd

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel