Zilveren sierlepel 'Richard I'

Kavel 1639 Zilveren sierlepel 'Richard I'
Kavel 1639. Zilveren sierlepel 'Richard I'

Een eerste gehalte (925/1000) zilveren sierlepel bekroond met afbeelding van Richard I, Koning van Engeland en aanvoerder van de kruistocht in de 12e eeuw. Gekeurd met pseudokeuren, '925' en meesterteken 'B.M.M'

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 20,5 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel