Kavel | 1599. Zilveren & verzilverde sigarettenkoker |
Omschrijving | Een 20e eeuwse verzilverde sigarettenkoker, gemerkt ‘Alpacca’, en een derde gehalte (800/1000) zilveren sigarettenkoker versierd met rocailles en bloemmotieven, gemerkt ‘800’ aan de binnenzijde. |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Sessie 4 |
Afmetingen | |
Huidig bod | € 45 |
Verkocht voor | € 45 |
Vorig kavel | Volgend kavel |