Zilveren & verzilverde sigarettenkoker

Kavel 1599 Zilveren & verzilverde sigarettenkoker
Kavel 1599. Zilveren & verzilverde sigarettenkoker

Een 20e eeuwse verzilverde sigarettenkoker, gemerkt ‘Alpacca’, en een derde gehalte (800/1000) zilveren sigarettenkoker versierd met rocailles en bloemmotieven, gemerkt ‘800’ aan de binnenzijde.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel