Zilveren zakhorloge, Longines

Kavel 1514 Zilveren zakhorloge, Longines
Kavel 1514. Zilveren zakhorloge, Longines

Een vroeg 20e eeuws Longines herenzakhorloge in derde gehalte (800/1000) zilveren kast. Emaille wijzerplaat met Arabische cijfers, secondeaanduiding en vergulde wijzers.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel