Affiche 'Koenraad van den Arbeidsdienst'

Kavel 2151 Affiche 'Koenraad van den Arbeidsdienst'
Kavel 2151. Affiche 'Koenraad van den Arbeidsdienst'

Affiche, '"Meldt u aan bij gemeentehuis, arbeidsbureau of aanmeldingsbureau van den N.A.D." zegt Koenraad van den Arbeidsdienst', met onderschrift 'Goedgekeurd door het Dept. Van V. en K. no. 25 hangtijd 10 sept tot 10 oct 1942'. Gesigneerd 'van der Erf'

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 77 x 130 cm
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel