Kavel | 2151. Affiche 'Koenraad van den Arbeidsdienst' |
Omschrijving | Affiche, '"Meldt u aan bij gemeentehuis, arbeidsbureau of aanmeldingsbureau van den N.A.D." zegt Koenraad van den Arbeidsdienst', met onderschrift 'Goedgekeurd door het Dept. Van V. en K. no. 25 hangtijd 10 sept tot 10 oct 1942'. Gesigneerd 'van der Erf' |
Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 77 x 130 cm |
Huidig bod | € 220 |
Verkocht voor | € 220 |
Vorig kavel | Volgend kavel |