Andries van der Sloot (1883-1955)

Kavel 1898 Andries van der Sloot (1883-1955)
Kavel 1898. Andries van der Sloot (1883-1955)

Houtskooltekening. Boerenfamilie in interieur. Linksonder gesigneerd Andries van der Sloot (Schalsum 1883 - Leeuwarden 1955) en gedateerd 1912.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 36 x 32 cm
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel