Balinese olifant

Kavel 1770 Balinese olifant
Kavel 1770. Balinese olifant

Een grote 20e eeuwse polychroom beschilderde en gestoken Balinese olifant, met daarbij een klein exemplaar.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Hoogte 107 cm
Huidig bod € 170
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel