Blikken stoomwals, Wilesco

Kavel 2227 Blikken stoomwals, Wilesco
Kavel 2227. Blikken stoomwals, Wilesco

Een 20e eeuwse blikken stoomwals, Wilesco. Op de onderzijde gemerkt 'Made in West-Germany'

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 20 cm hoog
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel