Coby Doevendans (1946)

Kavel 1721 Coby Doevendans (1946)
Kavel 1721. Coby Doevendans (1946)

Schilderij, olieverf op doek. Stilleven met bloemen in een kruik. Linksonder gesigneerd Coby Doevendans (Sneek, 1946), gedateerd 1988.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 70 x 60 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel