Dirk Filarski (1885-1964)

Kavel 1894 Dirk Filarski (1885-1964)
Kavel 1894. Dirk Filarski (1885-1964)

Kleurenhoutsnede, 16,5 x 20 cm. ‘Warmenhuizen’. Rechtsonder gesigneerd D.H.W. (Dirk) Filarski (Amsterdam 1885 – Zeist 1964)
Herkomst: kunsthandel ‘de Zonnebloem’, Elsoo

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 16,5 x 20 cm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel