Divers zilver

Kavel 1800 Divers zilver
Kavel 1800. Divers zilver

Lot divers zilver: een Nederlandse modernistisch zilveren hanger, gemerkt met zwaardje, een tweede gehalte zilveren damespolshorge, een broche, gemerkt Mobilisatie 1939, een herinneringsmunt, World Cup 5 Dollars 1991, een Amerikaanse One Dollar 1988 (1 Oz), een VOC munt, 1745 en drie 18e eeuwse zilveren munten, Zeelandia 1745, West Frisiae 1757 en Hollandia 1792.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel