Drie scharen

Kavel 1788 Drie scharen
Kavel 1788. Drie scharen

Lot van drie antieke scharen: een 19e eeuwse ijzeren kaarsensnuiter in Louis XVI stijl, gemerkt ' Patent', en twee tweede gehalte (835/1000) zilveren naaischaartjes, waaronder een voor aan chatelaine

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Ijzeren schaar 17 cm lang
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel