Een groot lot met bordenhouders en houten vaasonderzetters

Kavel 2209 Een groot lot met bordenhouders en houten vaasonderzetters
Kavel 2209. Een groot lot met bordenhouders en houten vaasonderzetters

Een lot met diverse houten en kunstof bordenhouders en een aantal houten onderzetters voor vazen, waaronder met gestoken decoraties.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste is 21 cm doorsnede
Conditie Diverse kleine beschadigingen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel