Ernst Emil Schlatter (1883 - 1954)

Kavel 1826 Ernst Emil Schlatter (1883 - 1954)
Kavel 1826. Ernst Emil Schlatter (1883 - 1954)

Aquarel op papier. Zomerse dag met zandweggetje. Rechtsonder gesigneerd Ernst Emil Schlatter (Zurich 1883 - Uttwil 1954), gedateerd 1952

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 34 x 47,5 cm, lijst 51,5 x 64,5 cm
Startbod
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel