Ernst Emil Schlatter (1883 - 1954)

Kavel 2052 Ernst Emil Schlatter (1883 - 1954)
Kavel 2052. Ernst Emil Schlatter (1883 - 1954)

Aquarel. Berlandschap, ‘blick auf die Alpenspitze’. Rechtsonder gesigneerd Ernst Emil Schlatter (Zurich 1883 - Uttwil 1954) en gedateerd 1936.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 14,5 x 22,5 cm, lijst 28,5 x 35,5 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel