Europese school 20e eeuw

Kavel 1950 Europese school 20e eeuw
Kavel 1950. Europese school 20e eeuw

Twee schilderijen, olieverf op doek en paneel. Voorstellingen van bloemstillevens. Eén gesigneerd Bijlsma, één gesigneerd Avoine.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 40 x 30 cm en 28 x 39 cm
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel