Europese School, 20e eeuw

Kavel 2026 Europese School, 20e eeuw
Kavel 2026. Europese School, 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. 20e eeuwse kopie naar het schilderij 'Twee vrouwenkoppen en torso van een krijger' van Jacques Jordaens uit het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 42 x 53 cm, met lijst 56,5 x 66,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel