Fré Sikma (1908-1994)

Kavel 1876 Fré Sikma (1908-1994)
Kavel 1876. Fré Sikma (1908-1994)

Gemengde techniek op papier. 'Landschap'. Rechtsonder gesigneerd Fré Sikma (Rotterdam 1908 - Leeuwarden 1994)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 16,5 x 26,5 cm, lijst 61,5 x 41 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel